052-8804994  
משווק בלעדי של חברת SYOGRA בישראל שרות תיקונים לכל סוגי המיטות מיטת מרפלא באישור מכון התקנים
מאמרים
מן העתונות
 להיט חדש במלונות

מיטת עיסוי בריאותית מיטת "מרפלא", שפותחה ע"י מדענים גרמנים ומשמשת לטיפול במגוון תחלואים במלונות ספא ברחבי גרמניה, עתידה להשתלב בקרוב במלונות ובאתרי מרפא בארץ


ראה מידע נוסף     
 להיט חדש במלונות: מיטת עיסוי בריאותית

מיטת "מרפלא", אשר פותחה ע"י מדענים גרמניים, עתידה להיכנס לשוק המלונאות והספא הישראלי כבר בחודשים הקרובים, ומאפשרת טיפול ממוקד בעשרות מחלות ובעיות גופניות. היבואן הרשמי בישראל: "אפשרות לספק לאורחים ערך מוסף חוויתי
ובריאותי כאחד" // גיא פישקין


ראה מידע נוסף     
ראה מידע נוסף     
 עיסוי רפואי בלחיצת כפתור

מיטת עיסויעיסוי רפואי בלחיצת כפתור

איזה יום ארוך... אחרי עוד יום מפרך בעבודה, כל מה שאתם רוצים זה לשכב במיטה ולקבל עיסוי מפנק ומרגיע, כזה שירפה את כל השרירים שלכם ויאפשר לצלול לתוך עולם החלומות ברוגע ובשלווה. אבל למי יש זמן לעיסוי? ועוד לפני השינה? כנראה שגם המחשבה הזו היא בגדר חלום. או שלא? מתברר, שיש מי שיוכל להעניק לכם עיסוק מרגיע ומפנק – המיטה שלכם! כן, זו לא בדיחה. מיטת מרפלא היא מיטה שתעניק לכם עיסוי רפואי בדיוק בכל המקומות הכואבים והמתוחים ותשלח אתכם לשינה עמוקה ונהדרת.


ראה מידע נוסף     
 השפעת צבעים שונים על המוח והגוף

אפשר לסווג את המחלות בתוך שתי קבוצות גדולות:

1. מחלות ממקור פיזי: מחלות זיהומיות או שמקורן בזיהום בסביבה.
2. מחלות ממקור נפשי: שמקורן ממרכיבים פסיכולוגיים, מנטאליים, רוחניים.

הצבע יכול להקל בשני סוגי המחלות, לא כתחליף לתרופות, אלא ביחד עם הכוח המקורי של האור הפועל בכל הרמות של האדם ככוח הקוסמי החזק ביותר.

בכל מקרה, עובדים עם הקרנות של אור אשר, אם הן מתאימות למצב הפתולוגי, תוצאתן ריפוי המטופל.


ראה מידע נוסף     
 מיטת החלומות
מיטת החלומות מיטת החלומות
כל שמן חולם ללכת לישון ולקום בבוקר רזה, זה נשמע אמנם הזוי, אבל מסתבר שיש דבר כזה ואפילו קרוב לבית! קוראים לזה "מרפלא" וזה עובד.
תקציר האירועים הקודמים: לפני שבועיים שלח אותי העורך ארוחת שחיתות בתנאי אחד: כל גרם שאני מעלה בארוחה אני צריך להוריד בתוך חודש. בשבוע שעבר עברתי טיפול עם אלקטרודות אצל איילה קוסמטקיס.
 
זמן הוד השרון - כפר סבא רעננה יולי 2012 לצפיה בכתבה לחץ כאן

 מסאז' בשמונה ידיים
מסאז' בשמונה ידיים מסאז' בשמונה ידיים
מסאז` בשמונה ידיים עם אבנים וקרני אינפרה אדום. למיטת הטיפולים הסטנדרטית, זו עם החור המצחיק שלתוכו דוחפים את הפנים, יש מתברר, אחות משוכללת, כזו שמייתרת אפילו את הנוכחות של המטפל ועושה הכל בכוחות עצמה. מדובר במיטת עיסוי בגודל של מיטת יחיד, שלכל אורכה שורות אבני ג`ייד (ירקן בשמן העברי) עגולות, שנעות קדימה, אחורה ולצדיים לכל אורך הגוף, מכף רגל ועד הראש, ובחזרה.
 
מגזין גלובס מאי 2012 - לצפייה בכתבה לחץ כאן

 מיטת עיסוי המתקדמת בעולם
מיטת עיסוי המתקדמת בעולם מיטת עיסוי המתקדמת בעולם
חברת "מרפלא" מציגה את מיטת העיסוי המתקדמת בעולם - של חברת סיוגרה, אשר פותחה ע"י רופאים ומדענים מובילים. מיטת העיסוי מביאה טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת בחירה בין 7 טכניקות עיסוי שונות לגוף הפועלות על פני שרירי הגב וחוליות עמוד השדרה, וכל אלה בשילוב אבני ג`ייד חמות המסייעות להרגעת המערכת העצבית של הגוף.
שימוש קבוע של כ-40 דקות ביום במיטת מרפלא תורם להרפיית הלחץ בשרירים סביב עמוד השדרה, מגביר את קצב חילוף החומרים וזרימת הדם, תורם לשינה טובה יותר ולבריאות כללית טובה יותר.
 
מגזין צפון העיר תל אביב 4/2012 - לצפייה בכתבה לחץ כאן

 מרפלא לא יאמן
מרפלא לא יאמן מרפלא לא יאמן
האמת היא, שאני מרפואה אלטרנטיבית כבר די עבר לי.
לפני 4.5 שנים עברתי תאונת דרכים קשה ומאז אני נכה (צה"ל) וסובל כאבים חזקים מאד במקומות שונים בגוף ובעיקר בצוואר (אני שברתי 2 חוליות בצוואר ועדיין סובל מפריצות דיסק בשתי חוליות אחרות). במסגרת השיקום שלי עברתי טיפולים במסאז`ים, שיאצו, דיקור, טווינה, קצת רפלקסולוגיה ועוד כל מיני מרפאים והילרים שכבודם במקומם מונח ואני לרגע לא בא לזלזל בהם או במקצועם, אבל לי הם עזרו עד גבול מסויים וזהו.
 
כיום אני חי עם הכאבים, הגבלות התנועה ושאר המיחושים ותופעות הלוואי.
נגד כאבים אני נוטל תרופות קונבנציונליות (ממשפחת המורפיום) שמקלות עלי ומסייעות לי להעביר את היום ולתפקד כבן אדם. לכן אתם יכולים להבין עד כמה הייתי סקפטי כשהציעו לי לקבל טיפול חדשני באבני ג`ייד (Jade), או אבן ירקן כמו שהיא נקראת בעברית.

ראה מידע נוסף     
 מיטת חסד
מיטת חסד מיטת חסד
פורסם בתאריך 7.10.11 בעיתון מעריב
 
דניאל מצובה, תושב צורן, סבל שנים רבות מכאבי גב. אחרי שכל הטיפולים הקונבציונליים כשלו הוא גילה מיטת פלא בגרמניה וייבא אותה לרעננה.
 
דניאל מצובה, טכנאי אלקטרוניקה ותיק מצורן, התעורר יום אחד וגילה להפתעתו כי אינו יכול לקום מהמיטה. הפעילות הספורטיבית הרבה שעשה נצנה את אותותיה וגרמה לפריצות דיסק בכל החוליות בגבו. כתוצאה מכך הידרדרה בריאותו ולאחר טיפולים כולשים בכדורים וזריקות נדרש מצובה לעבור ניתוח מסובך שסיכויי ההחלמה ממנו הם 50 אחוז.
 
לטענת הרופאים, לא היה מנוס מניתוח, אך מצובה סרב לקבל את רוע הגזרה והחליט לחפש חלופות אחרות. "סירבתי לקבל את דעתם של הרופאים מתוך מחשבה שחייבת להיות אלטרנטיבה פחות מסוכנת. לאחר שנקתקלתי בחברה גרמנית המייצרת מיטה ייחודית המטפלת באבני ג`ייד התחלתי להעמיק בנושא. נסעתי לגרמניה לבדוק את המיטה. אחרי שהשתמשתי בה חזרתי לחיים. כיום אני יכול לומר שהמיטה הצילה לי את החיים".

לצפייה בכתבה במגזין זמן השרון     
 בריאות בלי תרופות
בריאות בלי תרופות בריאות בלי תרופות
כשנשכבתי על מיטת "מרפלא" במרכז הטיפולים שבישוב צורן, חשבתי שהתחושה תהיה דומה למסאג` שמעניקים לגוף מנגנוני העיסוי בכורסת הטלויזיה שלי, אז ממש לא! מערכות העיסוי של המיטה שבה התנסיתי, נעו באיטיות לאורך גבי ונתנו לי תחושה שהן מפרקות, אחת לאחת כל חוליה, מעסות את שרירי הגב עיסוי עמוק, משחררות את האיברים התפוסים ולא משאירות אף שריר מתוח או מכווץ. הגוף הסתגל לאט לאט ללחץ של הרולרים המורכבים בתוך הפרויקטור הפנימי ואני התמסרתי לתחושת ההרפיה והשחרור.
 
דניאל ועזרא, בעלי המרכז שבצורן, הדכימו בפני את המנגנונים השונים של המיטה והסבירו באריכות וסבלנות מה מייחד אותה: במיטת "מרפלא" מדגם גרמני, משולבות מספר מערכות עיסוי עשויות אבני ג`ייד חמות שמחדירות קרני אינפרא אדום לכל חלקי הגוף תוך כדי עיסוי לכל אורך עמוק השדרה מגזע המוח ועד עצם הזנב.

לצפייה בכתבה במגזין תדמית     
ראה מידע נוסף     
 מיטת עיסוי - פלאי פלאים
מיטת עיסוי - פלאי פלאים מיטת עיסוי - פלאי פלאים
במרכז המסחרי של קדימה-צורן מחכה לכם מיטה בשם "מרפלא" שאמורה לפתור לכם את כל כאבי הגב באמצעות אבן מיוחדת שמקרינה חום וגורמת לכל הכאבים להיעלם את התענוג אתם יכולים לרכוש ב 14- אלף שקל או להגיע לטיפולים בקליניקה שבמקום.
 
עבדכם הנאמן סובל מכאבי גב כרוניים, בכל זאת, זה לא עניין פשוט לסחוב את המדור על כתפיו, רחבות ככל שיהיו. כך שכשהוגנבה אל אוזניי שמועה על מיטת פלא שאמורה לפתור לי את כאבי הגב, לא יכולתי שלא לבחון במה מדובר.
מי שאחראי ליבוא הקונספט הזה שנקרא "מרפלא", הוא דניאל מצובה, תושב צורן, המנהל את קליניקת "מרפלא" במרכז המסחרי ביישוב.

לצפייה בכתבה בעיתון ידיעות     
ראה מידע נוסף     

 |  ראשי |  אודות  |  שיטות עיסוי  |  פונקציות  |  מבנה המיטה  |  אפקט הרזייה  |  אופן הטיפול  |  מחקר נאס"א  |  סרטונים  |  מאמרים  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
 |  בעיות בעמוד השדרה  |  חוליות עמוד השדרה  |  קשתות עמוד השדרה  |  תגובות מטופלים  |  מאמרים  |  לקוחות עסקיים  | 
מיטת מרפלא-להחזיר לגוף את החיים- www.mitamarpele1.co.il © כל הזכויות שמורות
מיטת מרפלא סניף רעננה: אחוזה 88 טל: 09-8866990 צורן: לב השרון 42א' 09-8944155 סניף ראשל"צ:סחרוב 17 03-6206655
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל